Zayn Yeni Albümü ‘’Nobody Is Listening’’ ile Geri Döndü!

Geçen aylarda baba olan ve son çıkardığı albüm ‘’Icarus Falls’’ ile sessizliğe bürünen Zayn yeni albümünü, ‘’Nobody Is Listening’’, 15 Ocakta hayranları ile buluşturdu. R&B ve Pop karışımı tarzı ile yine muazzam bir albüm ortaya çıkarmış.

Albüm öncesi çıkardığı ‘’Better’’ ve ‘’Vibez’’ parçaları çok ilgi görmüş ve hayranları yeni albüm için çok heyecanlanmıştı. Hayranlarına belli bir tarih vermeyen Zayn, sürpriz bir şekilde 15 Ocakta yeni albümünü tüm sosyal medya hesaplarından duyurdu.‘’Nobody Is Listening’’ albümünde Syd ve Devlin ile işbirliği yaptığı parçalarda bulunmakta. 

Zayn şimdiye kadar çoğu sanatçının aksine albüm promosyonlarını radyo veya televizyon programlarına katılarak yürütmek yerine çoğu zaman anonim ya da gizli bir şekilde Albüm Lunch partileri düzenleyerek hayranları ile bir araya geldi. Yeni Albümü için de 17 Ocakta instagram canlı yayını ile hayranları ile bir araya geldi. Aynı zamanda farklı şehirlerde albümünün temasını taşıyan kamyon içine tasarlanan küçük fotoğraf stüdyoları ile de albüm tanıtımlarına başladı. 

Hayranları ilk albümü ‘’Mind of Mine’’ çıktığından beri kendisinden bir dünya turu beklese de Zayn, solo kariyeri başladığından beri bir tur haberi vermedi. 

Umarız ki en kısa zamanda o güzel sesini canlı performanslar ile dünyanın dört bir yanından duyarız. 

O zamana kadar Albümün tadını çıkarın!